W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Bydgoszczy

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz
tel. (52)
58 58 913 (centrala)
fax: (52)
58 58 623
e-mail:
urzad@um.bydgoszcz.pl

Infolinie:
- (52) 58 58 344 (dla tel. komórkowych)
- 800 800 404 (dla tel. stacjonarnych)

ePUAP: /umb/SkrytkaESP

NIP: 953-10-11-863
Regon:
092351297
PKD:
8411Z

Dane kontaktowe

BARTODZIEJE

Przewodniczący
Robert Lubrant 

Siedziba RO: ul. Swarzewska 10 (VIII Liceum Ogólnokształcące)
tel. 505 045 164
e-mail: robartodzieje@gmail.com
strona internetowa: www.bartodzieje.info
Dyżur: trzeci poniedziałek miesiąca, godz. 17:00-19:00


BIELAWY

Przewodnicząca
Eleonora Rojewska

Siedziba RO: ul. Cicha 59 (XI Liceum Ogólnokształcące)
tel. (52) 346 10 16; 694 829 475
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: drugi poniedziałek miesiąca, godz. 17:00-19:00


BŁONIE

Przewodniczący
Krzysztof Kołodziejczyk 

Siedziba RO: ul. Broniewskiego 1 (Biblioteka-Filia nr 16)
tel. 792 240 451
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: drugi, trzeci i czwarty poniedziałek miesiąca, godz. 17:00-18:00 oraz czwartki, godz. 11:00-13:00


BOCIANOWO-ŚRÓDMIEŚCIE-STARE MIASTO

Przewodnicząca
Teresa Krzycka  

Siedziba RO: Plac Wolności 1
tel. 660 794 360 
e-mail: teresa.krzycka@wp.pl
strona internetowa: -
Dyżur: drugi i ostatni wtorek miesiąca, godz. 17:00-19:00


BRDYUJŚCIE

Przewodniczący
Jacek Podwolski

Siedziba RO: ul. Łowicka 45 (Szkoła Podstawowa nr 43)
tel. -
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: drugi i czwarty wtorek miesiąca, godz.18:00-19:00


BYDGOSZCZ WSCHÓD-SIERNIECZEK

Przewodnicząca
Elżbieta Kossakowska

Siedziba RO: ul. Kapliczna 7 (Zespół Szkół Nr 17)
tel. 500 178 039 
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżury: pierwszy wtorek miesiąca, godz. 17:30-19:00


CZYŻKÓWKO

Przewodnicząca
Anna Stefańska 

Siedziba RO: ul. Łanowa 2
tel. (52) 58 58 790; 660 794 361
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, godz. 18:00-19:00


FLISY

Przewodnicząca
Teresa Misiewicz 

Siedziba RO: ul. Mińska 45
tel. (52) 58 58 786; 660 794 358
e-mail: -
strona internetowa:
Dyżur: druga środa miesiąca, godz. 17:00-18:00


GLINKI-RUPIENICA

Przewodniczący
Krzysztof Laskowski  

Siedziba RO: ul. Glinki 79 (BKS Chemik)
tel. (52) 348 44 13; 660 794 338
e-mail: rada.osiedla.glinki@gmail.com 
strona internetowa: -
Dyżur: poniedziałki, godz. 18:00-19:00


GÓRZYSKOWO

Przewodniczący
Jarosław Ziętara  

Siedziba RO: ul. Gnieźnieńska 21
tel. 795 116 185
e-mail: jarekz61@wp.pl
strona internetowa:
Dyżur: środy, godz. 17:00-18:00


JACHCICE

Przewodniczący
Bogumił Gołdyn  

Siedziba RO: ul. Średnia 34
tel. (52) 58 58 784; 660 794 339 
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 17:00-18:00


KAPUŚCISKA

Przewodnicząca
Magdalena Wawrzyniak 

Siedziba RO: ul. Bohaterów Westerplatte 2 (Szkoła Podstawowa nr 57)
tel. 660 794 335 
e-mail: -
strona internetowa: www.kapusciska.pl
Dyżur: poniedziałki, godz. 17:00-19:00


LEŚNE

Przewodniczący
Kornel Kopczyk

Siedziba RO: ul. 11 Listopada 15
tel. (52) 346 06 41; 660 794 348 
e-mail: osiedle.lesne.bydgoszcz@wp.pl
strona internetowa: www.osiedlelesne.bydgoszcz.pl
Dyżur: poniedziałki, godz. 17:00-18:00


ŁĘGNOWO

Przewodnicząca
Stefania Bany  

Siedziba RO: ul. Świetlicowa 8
tel. (52) 347 33 98; 660 794 346 
e-mail: radaosiedlalegnowo@interia.pl
strona internetowa: -
Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca, godz. 18:00-19:00


ŁĘGNOWO WIEŚ

Przewodniczący
Sebastian Grysiak 

Siedziba RO: ul. Toruńska 185
tel. (52) 372 00 96; 660 794 362
e-mail: ro.legnowowies@gmail.com
strona internetowa: -
Dyżur: pierwsza lub druga środa miesiąca, godz. 18:00-19:00


MIEDZYŃ-PRĄDY

Przewodnicząca
Violetta Kowalska  

Siedziba RO: ul. Pijarów 4 (Zespół Szkół nr 8)
tel. 660 794 354
e-mail: -
strona internetowa: www.radaosiedla-miedzynprady.pl
Dyżur: pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:00


NOWY FORDON

Przewodniczący
Jan Kwiatoń

Siedziba RO: ul. Rupniewskiego 10
tel. (52) 346 35 88; 660 794 342
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: pierwszy wtorek miesiąca, godz. 17:00-19:00


OKOLE

Przewodniczący
Jan Dopierała  

Siedziba RO: ul. Grunwaldzka 35
tel. 660 794 353
e-mail: radaosiedla@okole.bydgoszcz.pl
strona internetowa: -
Dyżur: wtorki, godz. 17:00-18:00


OSOWA GÓRA

Przewodniczący
Radosław Ginther

Siedziba RO: ul. Dolna Waleniowa 1B
tel. (52) 58 58 789; 660 794 352
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: czwartki, godz. 17:00-18:00


PIASKI

Przewodniczący
Jan Meler  

Siedziba RO: ul. Drzycimska 7
tel. (52) 340 28 91; 660 794 357
e-mail: -
strona internetowa:
Dyżur: pierwszy i trzeci wtorek miesiąca, godz. 18:00-19:00


SMUKAŁA-OPŁAWIEC-JANOWO

Przewodnicząca
Jolanta Grądzka 

Siedziba RO: ul. Opławiec 153 (Przychodnia Rejonowa Opławiec)
tel. 660 794 341 
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 17:00-19:00


STARY FORDON

Przewodniczący
Andrzej Cieślik

Siedziba RO: ul. Rynek 6
tel. (52) 343 91 92; 660 794 350
e-mail: staryfordon@wp.pl
strona internetowa: -
Dyżur: wtorki, godz. 18:00-19:00


SZWEDEROWO

Przewodniczący
Bogusław Deja

Siedziba RO: ul. Konopnickiej 28
tel. 660 794 359
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: wtorki, godz. 17:00-18:00


TATRZAŃSKIE

Zastępca Przewodniczącego
Zbigniew Szczęsny -
tel. 739 115 543

Zastępca Przewodniczącego
Ariel Zwoliński -
tel. 537 509 595


Siedziba RO: ul. Kromera 11 (Szkoła Podstawowa nr 67 z Oddziałami Sportowymi)
tel. -
e-mail: kontakt@osiedletatrzanskie.pl
strona internetowa: www.osiedletatrzanskie.pl
Dyżur: drugi wtorek miesiąca, godz. 18:00-19:00


TERENÓW NADWIŚLAŃSKICH

Przewodniczący
Marek Grzybowski 

Siedziba RO: ul. Wyzwolenia 102
tel. (52) 520 11 51; 660 794 347
e-mail: rotn@wp.pl
strona internetowa: -
Dyżur: wtorki, godz. 18:00-20:00


WILCZAK-JARY

Przewodniczący
Jarosław Cholewczyński  

Siedziba RO: ul. Nakielska 117
tel. 660 794 351
e-mail: wydarzeniawilczak@gmail.com 
strona internetowa: www.wilczak-jary.bydgoszcz.pl
Dyżur: środy, godz. 18:00-19:00


WYŻYNY

Przewodniczący
Piotr Kozłowski

Siedziba RO: ul. Wojska Polskiego 19B
tel. 606 928 134 
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: poniedziałki, godz. 17:00-18:00


WZGÓRZE WOLNOŚCI

Przewodniczący
Zdzisław Tylicki

Siedziba RO: ul. Ujejskiego 66
tel. (52) 371 14 20; 660 794 356 
e-mail: wzgorzewolnosci@onet.eu
strona internetowa: www.wzgorzewolnosci.bydgoszcz.pl
Dyżur: środa, godz. 18:00-19:00


ZIMNE WODY–CZERSKO POLSKIE

Przewodniczący
Adam Holc  

Siedziba RO: ul. Smoleńska 17A
tel. 609 798 874 
e-mail: -
strona internetowa: -
Dyżur: trzeci wtorek miesiąca, godz. 17:00-19:00

Załączniki

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane