W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Bydgoszczy

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz
tel. (52)
58 58 913 (centrala)
fax: (52)
58 58 623
e-mail:
urzad@um.bydgoszcz.pl

Infolinie:
- (52) 58 58 344 (dla tel. komórkowych)
- 800 800 404 (dla tel. stacjonarnych)

ePUAP: /umb/SkrytkaESP

NIP: 953-10-11-863
Regon:
092351297
PKD:
8411Z

Redakcja BIP

Główni redaktorzy
Agnieszka Pawlak
Adam Podogrodzki

Urząd Stanu Cywilnego
Anna Mitura
Małgorzata Zawiślak


Biuro Aktywności Społecznej
Anna Krupa
Łukasz Kosz


Biuro Konserwatora Zabytków
Halina Piechocka-Lipka


Biuro Kultury Bydgoskiej
Radosław Chmara
Damian Rzepka
Aleksandra Szczepaniak
Julita Piechota
Ewelina Górska-Fryczyńska


Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą
Błażej Stawiarski
Jacek Kwaśniewski


Biuro Rady Miasta
Jarosław Kwiatkowski
Jakub Siekierski


Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych BTOF
Michał Król
Małgorzata Kaczmarczyk


Wydział Administracji Budowlanej
Wojciech Janik
Piotr Jarek
Paulina Nalikowska
Arkadiusz Kamiński


Wydział Edukacji i Sportu
Kinga Kaźmierczak
Katarzyna Drzewiecka
Anna Engel
Monika Tabisz
Ewa Witenberg
Anna Danielek


Wydział Funduszy Europejskich
Michalina Urbańska


Wydział Informatyki
Natalia Gryzło
Agata Książek
Krzysztof Piotrowski
Arkadiusz Błaszak


Wydział Inwestycji Miasta
Justyna Pabian
Agnieszka Baranowska
Maciej Grabowski
Filip Witkowski


Wydział Księgowości
Daria Boczek
Natalia Racław-Krzyszycha


Wydział Mienia i Geodezji
Joanna Florek
Agata Kasprzyk
Magdalena Paliga
Anna Pioterek
Łukasz Zieliński
Katarzyna Marcinkowska


Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Hanna Wojciech
Mirosława Meyze
Adam Barański
Marlena Kulawik
Agnieszka Gawryś


Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
Michał Orzechowski
Łukasz Biskup


Wydział Spraw Obywatelskich
Izabela Balcer
Łukasz Kruszka
Joanna Pieczyńska
Magdalena Goede
Maciej Guzowski


Wydział Świadczeń Rodzinnych
Katarzyna Januszewska
Ewelina Bachnicka
Paulina Jaszkowska
Zuzanna Żmijewska-Wróbel


Wydział Uprawnień Komunikacyjnych
Magdalena Karabasz
Oskar Kowalewski


Wydział Windykacji
Przemysław Radecki
Cezary Marcisz


Wydział Zamówień Publicznych
Joanna Woźniewska
Karolina Wronkowska-Troć


Wydział Zarządzania Budżetem Miasta
Alicja Burzyńska
Katarzyna Cieślewicz


Wydział Zarządzania Kryzysowego
Marcin Śliwiński
Wojciech Nowak


Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej
Dariusz Gromala
Aneta Kaszak
Kinga Rubaszewska
Katarzyna Zakrzewska


Wydział Zintegrowanego Rozwoju i Środowiska
Anna Szymkowiak
Izabela Rutyna


Zespół Audytu i Kontroli Zarządczej
Urszula Lewandowska
Bogusław Maćkowski


Zespół ds. Nadzoru Właścicielskiego
Beata Andrzejewska
Marta Kapelińska


Zespół ds. Zarządzania Energią
Hanna Lewandowska
Michał Gruszczyński

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane