W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta Bydgoszczy

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz
tel. (52)
58 58 913 (centrala)
fax: (52)
58 58 623
e-mail:
urzad@um.bydgoszcz.pl

Infolinie:
- (52) 58 58 344 (dla tel. komórkowych)
- 800 800 404 (dla tel. stacjonarnych)

ePUAP: /umb/SkrytkaESP

NIP: 953-10-11-863
Regon:
092351297
PKD:
8411Z

Redakcja BIP

Główni redaktorzy
Agnieszka Pawlak
Adam Podogrodzki

Urząd Stanu Cywilnego
Anna Mitura
Małgorzata Zawiślak


Biuro Aktywności Społecznej
Łukasz Kosz
Anna Krupa


Biuro Konserwatora Zabytków
Halina Piechocka-Lipka


Biuro Kultury Bydgoskiej
Radosław Chmara
Ewelina Górska-Fryczyńska
Julita Piechota
Damian Rzepka
Aleksandra Szczepaniak


Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą
Jacek Kwaśniewski
Błażej Stawiarski


Biuro Rady Miasta
Jarosław Kwiatkowski
Jakub Siekierski


Biuro Zarządzania Gospodarką Odpadami Komunalnymi
Magdalena Hejza-Klimczak
Rafał Olejniczak
Maciej Wójcicki


Biuro Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych BTOF
Małgorzata Kaczmarczyk
Michał Król


Wydział Administracji Budowlanej
Wojciech Janik
Piotr Jarek
Paulina Nalikowska
Arkadiusz Kamiński


Wydział Edukacji i Sportu
Anna Danielek
Katarzyna Drzewiecka
Anna Engel
Kinga Kaźmierczak
Agata Kuklińska
Monika Tabisz
Ewa Witenberg


Wydział Funduszy Europejskich
Michalina Urbańska


Wydział Informatyki
Arkadiusz Błaszak
Natalia Gryzło
Agata Książek
Krzysztof Piotrowski


Wydział Inwestycji Miasta
Agnieszka Baranowska
Maciej Grabowski
Justyna Pabian
Filip Witkowski


Wydział Księgowości
Daria Boczek
Natalia Racław-Krzyszycha


Wydział Mienia i Geodezji
Joanna Florek
Agata Kasprzyk
Katarzyna Marcinkowska
Magdalena Paliga
Anna Pioterek
Jarosław Przewoźniak
Łukasz Zieliński


Wydział Organizacyjno-Administracyjny
Adam Barański
Agnieszka Gawryś
Marlena Kulawik
Piotr Lutowski
Mirosława Meyze
Hanna Wojciech
Katarzyna Ziółkowska-Poświata


Wydział Podatków i Opłat Lokalnych
Łukasz Biskup
Michał Orzechowski


Wydział Spraw Obywatelskich
Izabela Balcer
Magdalena Goede
Maciej Guzowski
Łukasz Kruszka
Joanna Pieczyńska


Wydział Świadczeń Rodzinnych
Ewelina Bachnicka
Katarzyna Januszewska
Paulina Jaszkowska
Zuzanna Żmijewska-Wróbel


Wydział Uprawnień Komunikacyjnych
Magdalena Karabasz
Oskar Kowalewski


Wydział Windykacji
Cezary Marcisz
Przemysław Radecki


Wydział Zamówień Publicznych
Joanna Woźniewska
Karolina Wronkowska-Troć


Wydział Zarządzania Budżetem Miasta
Alicja Burzyńska
Katarzyna Cieślewicz


Wydział Zarządzania Kryzysowego
Wojciech Nowak
Marcin Śliwiński


Wydział Zieleni i Gospodarki Komunalnej
Dariusz Gromala
Aneta Kaszak
Kinga Rubaszewska
Aleksandra Tokaj


Wydział Zintegrowanego Rozwoju i Środowiska
Izabela Rutyna
Anna Szymkowiak


Zespół Audytu i Kontroli Zarządczej
Urszula Lewandowska
Bogusław Maćkowski


Zespół ds. Nadzoru Właścicielskiego
Beata Andrzejewska
Marta Kapelińska


Zespół ds. Zarządzania Energią
Michał Gruszczyński
Hanna Lewandowska

Powiadom znajomego