Herb Miasta Bydgoszcz
wyszukiwarka

informacje
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1,
85-102 Bydgoszcz
tel.  52 58 58 913
fax. 52 58 58 623
www.bydgoszcz.pl
urzad@um.bydgoszcz.pl

NIP Miasta Bydgoszczy:
953-10-11-863
REGON Miasta Bydgoszczy: 
092351297
PKD:  8411Z

godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 18:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 14:00

 


bezpłatna Infolinia
 800-800-404

Otwarty Urząd
LOGOInformacje dla osób niepełnosprawnych

ABC bezpieczeństwa
Bydgoski Trójkąt BezpieczeństwaBydgoski Trójkąt Bezpieczeństwa

Wykaz zgromadzeń
ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie zwykłym

ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie uproszczonym

informacja turystyczna
itBydgoskie Centrum
Informacji

Skład Rady Miasta


Monika Matowska-Gulczyńska

Przewodnicząca Rady Miasta

Monika Matowska-Gulczyńska

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 208
tel: 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna                                    

  • Kultury i Nauki

 

Ireneusz Nitkiewicz

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Ireneusz Nitkiewicz

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 208
tel: 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Edukacji                                                        

  • Kultury i Nauki

 

Lech Zagłoba-Zygler

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Lech Zagłoba-Zygler

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 208
tel: 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Edukacji                                                        

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej  

 

Szymon Wiłnicki

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Szymon Wiłnicki

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 208
tel: 52 5858 342, 52 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej                          

 

Radni Rady Miasta


Agnieszka Bąk
Agnieszka Bąk

telefon: 601-695-400
e-mail: kontakt@agnieszkabak.com
okręg wyborczy: Nr 1 - Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Przewodnicząca Komisji

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury i Nauki

Interpelacje
 

Paweł Bokiej
Paweł Bokiej

telefon: 691-973-929
e-mail: pawel.bokiej@gmail.com
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Joanna Czerska-Thomas
Joanna Czerska-Thomas

telefon: 501-925-206
e-mail: joanna@m4bizz.pl
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Bydgoszcz Brdyujście, Leśne
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Przewodnicząca Komisji

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Edukacji

  • Skarg, Wniosków i Petycji 

Interpelacje
 

Janusz Czwojda
Janusz Czwojda

telefon: 608-331-262
e-mail: jczwojda@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Przewodniczący Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska 

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Edukacji                                                 

Interpelacje
 

Kazimierz Drozd
Kazimierz Drozd

okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon
klub radnych: Radny niezrzeszony

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Przewodniczący Komisji

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

Interpelacje
 

Bogdan Dzakanowski
Bogdan Dzakanowski

telefon: 664-432-709
e-mail: blr@op.pl
okręg wyborczy: Nr 1 - Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Skarg, Wniosków i Petycji 

Interpelacje
 

Krystian Frelichowski
Krystian Frelichowski

okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Bydgoszcz Brdyujście, Leśne
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji

 

Interpelacje
 

Jan Gaul
Jan Gaul

telefon: 606-837-722
e-mail: janantonigaul@gmail.com
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji                                                        

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna                                    

Interpelacje
 

Paulina Jankowska
Paulina Jankowska

telefon: 514-211-080
e-mail: paulina.jankowska911@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 1 - Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

Interpelacje
 

Robert Kufel
Robert Kufel

telefon: 695-815-215
e-mail: robert.kufel@gmail.com
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Skarg, Wniosków i Petycji - Przewodniczący Komisji

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

Interpelacje
 

Robert Langowski
Robert Langowski

telefon: ‭660-034-503‬
e-mail: robertlang@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 1 - Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Przewodniczący Komisji

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Marcin Lewandowski
Marcin Lewandowski

telefon: 513-951-043
e-mail: olafin@o2.pl
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Edukacji                                                        

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Interpelacje
 

Anna Mackiewicz
Anna Mackiewicz

okręg wyborczy: Nr 6 - Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie
klub radnych: Radna niezrzeszona

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Przewodnicząca Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Rewizyjna

Interpelacje
 

Monika Matowska-Gulczyńska
Monika Matowska-Gulczyńska

telefon: 52 5858 342
e-mail: brm@um.bydgoszcz.pl
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna                                    

  • Kultury i Nauki

Interpelacje
 

Bernadeta Michałek
Bernadeta Michałek

telefon: 602-516-468
e-mail: bernadetamichalek@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Edukacji                                                        

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej                          

Interpelacje
 

Jerzy Mickuś
Jerzy Mickuś

telefon: 501-341-646
e-mail: jerzy-mickus@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 6 - Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Skarg, Wniosków i Petycji - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Interpelacje
 

Jakub Mikołajczak
Jakub Mikołajczak

telefon: 604-455-005
e-mail: jakub@mikolajczak.eu
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Bydgoszcz Brdyujście, Leśne
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Przewodniczący Komisji

  • Kultury i Nauki
  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna                 

  • Rewizyjna                   

 

 

Interpelacje
 

Andrzej Młyński
Andrzej Młyński

telefon: 660-794-345
e-mail: andrzejmlynski@gazeta.pl
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej                          

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna                                    

 

Interpelacje
 

Ireneusz Nitkiewicz
Ireneusz Nitkiewicz

telefon: 52 5858 342
e-mail: brm@um.bydgoszcz.pl
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Bydgoszcz Brdyujście, Leśne
klub radnych: Radny niezrzeszony

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Edukacji                                                        

  • Kultury i Nauki

Interpelacje
 

Justyna Polasik
Justyna Polasik

telefon: 797-735-787
e-mail: justyna.polasik@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Edukacji                                                        

                                    

 

Interpelacje
 

Szymon Róg
Szymon Róg

telefon: 692-889-461
e-mail: szymrog@poczta.onet.pl
okręg wyborczy: Nr 1 - Czyżkówko, Flisy, Miedzyń-Prądy, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Wilczak-Jary
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury i Nauki

 

Interpelacje
 

Elżbieta Rusielewicz
Elżbieta Rusielewicz

telefon: 602-637-235
e-mail: erusielewicz@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Przewodnicząca Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

  • Skarg, Wniosków i Petycji 

 

Interpelacje
 

Grażyna Szabelska
Grażyna Szabelska

telefon: 513-188-036
e-mail: grazynaszabelska@o2.pl
okręg wyborczy: Nr 6 - Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Edukacji                                                        

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej                          

Interpelacje
 

Maciej Świątkowski
Maciej Świątkowski

telefon: 601-662-335
e-mail: mswi@wp.pl
okręg wyborczy: Nr 6 - Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej - Przewodniczący Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

Interpelacje
 

Zdzisław Tylicki
Zdzisław Tylicki

telefon: 662-002-220
e-mail: sajgon1948@op.pl
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności
klub radnych: Radny niezrzeszony

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej  

  • Skarg, Wniosków i Petycji                         

Interpelacje
 

Jarosław Wenderlich
Jarosław Wenderlich

okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Przewodniczący Komisji

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury i Nauki

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego

Interpelacje
 

Szymon Wiłnicki
Szymon Wiłnicki

telefon: 52 5858 342
e-mail: brm@um.bydgoszcz.pl
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Glinki-Rupienica, Jachcice, Wzgórze Wolności
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej                          

Interpelacje
 

Lech Zagłoba-Zygler
Lech Zagłoba-Zygler

telefon: 52 5858 342
e-mail: brm@um.bydgoszcz.pl
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej

  • Edukacji                                                        

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Rodziny, Polityki Społecznej i Polityki Zdrowotnej  

Interpelacje
 

Katarzyna Zalewska
Katarzyna Zalewska

telefon: 608-677-379
e-mail: kasiazalewska2@poczta.onet.pl
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Bydgoszcz Brdyujście, Leśne
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą

  • Gospodarki Przestrzennej

  • Kultury i Nauki

                                                          

 

Interpelacje
 

Katarzyna Zwierzchowska
Katarzyna Zwierzchowska

telefon: 600-012-664
e-mail: katarzyna.zwierzchowska.rmb@gmail.com
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Stary Fordon
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - Przewodnicząca Komisji

  • Kultury i Nauki

  • Rewizyjna

  • Skarg, Wniosków i Petycji 

Interpelacje
 

Mateusz Zwolak
Mateusz Zwolak

telefon: 795-143-089
e-mail: mateusz.zwolak@gmail.com
okręg wyborczy: Nr 6 - Kapuściska, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Wyżyny, Zimne Wody-Czersko Polskie
klub radnych: Koalicja Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Przewodniczący Komisji

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki

  • Skarg, Wniosków i Petycji 

Interpelacje
 


Pokaż metkę

Informację wytworzył: Biuro Rady Miasta
Podmiot publikujący: Biuro Komunikacji Społecznej
Opublikował: Rafał Rospenda
Zatwierdził: Dyrektor Biura

Data wytworzenia: 2018-11-06
Data publikacji: 2018-11-06
Data odpublikowania: bez terminu
Data ostatniej zmiany: 2019-09-05

Liczba zmian: 54
Liczba odsłon: 6956

powrót | wyślij link do tej strony
Na skróty
Zamówienia publiczne
Praca
Finanse
Kontrole
Zamierzenia władz
Organizacje pozarządowe
Prawo
Pomoc
Poradnik interesanta