Herb Miasta Bydgoszcz
wyszukiwarka

informacje
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1,
85-102 Bydgoszcz
tel.  52 58 58 913
fax. 52 58 58 623
www.bydgoszcz.pl
urzad@um.bydgoszcz.pl

NIP Miasta Bydgoszczy:
953-10-11-863
REGON Miasta Bydgoszczy: 
092351297
PKD:  8411Z

godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 18:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 14:00

 


bezpłatna Infolinia
 800-800-404

Otwarty Urząd
LOGOInformacje dla osób niepełnosprawnych

ABC bezpieczeństwa
Bydgoski Trójkąt BezpieczeństwaBydgoski Trójkąt Bezpieczeństwa

Wykaz zgromadzeń
ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie zwykłym

ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie uproszczonym

informacja turystyczna
itBydgoskie Centrum
Informacji

Skład Rady Miasta


Roman Jasiakiewicz

Przewodniczący Rady Miasta

Roman Jasiakiewicz

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 208
tel: 052 5858 348 , 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Zbigniew Sobociński

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Zbigniew Sobociński

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 207
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Polityki Zdrowotnej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Anna Mackiewicz

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Anna Mackiewicz

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 207
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Edukacji,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Kazimierz Drozd

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Kazimierz Drozd

ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz, pok. 207
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Kultury i Nauki.

 

Radni Rady Miasta


Agnieszka Bąk
Agnieszka Bąk

urodzony: 1983-12-20
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Przewodnicząca Komisji,

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Kultury i Nauki.

 

Jacek Bukowski
Jacek Bukowski

urodzony: 1970-10-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego,

  • Rewizyjna.

 

Janusz Czwojda
Janusz Czwojda

urodzony: 1954-10-31
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna - Przewodniczący Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Edukacji,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Kazimierz Drozd
Kazimierz Drozd

urodzony: 1953-02-23
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Kultury i Nauki.

 

Maciej Eckardt (objęcie mandatu – 18.12.2013 r.)
Maciej Eckardt (objęcie mandatu – 18.12.2013 r.)

urodzony: 1968-11-08
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Włodzisław Giziński
Włodzisław Giziński

urodzony: 1952-10-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Polityki Zdrowotnej.

 

Marek Gralik
Marek Gralik

urodzony: 1959-01-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Przewodniczący Komisji,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Maciej Grześkowiak
Maciej Grześkowiak

urodzony: 1967-10-23
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury i Nauki,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Felicja Gwincińska (wygaśnięcie mandatu – 27.11.2013 r.)
Felicja Gwincińska (wygaśnięcie mandatu – 27.11.2013 r.)

urodzony: 1939-02-12
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Miasto dla Pokoleń

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury i Nauki.

 

Roman Jasiakiewicz
Roman Jasiakiewicz

urodzony: 1951-03-31
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Marek Jeleniewski
Marek Jeleniewski

urodzony: 1957-07-05
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Przewodniczący Komisji,

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą.

 

Tadeusz Kondrusiewicz
Tadeusz Kondrusiewicz

urodzony: 1958-06-02
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego,

  • Rewizyjna.

 

Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski

urodzony: 1977-04-28
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - Przewodniczący Komisji,

  • Polityki Zdrowotnej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Barbara Kozber
Barbara Kozber

urodzony: 1957-04-26
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta,

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna.

 

Piotr Król (wygaśnięcie mandatu – 25.06.2014 r.)
Piotr Król (wygaśnięcie mandatu – 25.06.2014 r.)

urodzony: 1974-06-26
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Michał Krzemkowski
Michał Krzemkowski

urodzony: 1972-05-04
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna - Przewodniczący Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

 

 

Grażyna Kufel
Grażyna Kufel

urodzony: 1954-04-03
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Rodziny i Polityki Społecznej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Lech Lewandowski (wygaśnięcie mandatu – 03.10.2012 r.)
Lech Lewandowski (wygaśnięcie mandatu – 03.10.2012 r.)

urodzony: 1950-11-03
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Kultury i Nauki,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Anna Mackiewicz
Anna Mackiewicz

urodzony: 1963-09-17
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Monika Matowska
Monika Matowska

urodzony: 1987-09-02
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjna – Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą.

 

Jakub Mikołajczak
Jakub Mikołajczak

urodzony: 1978-08-15
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Przewodniczący Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą.

 

Teresa Nawrocka (objęcie mandatu – 26.01.2011 r.)
Teresa Nawrocka (objęcie mandatu – 26.01.2011 r.)

urodzony: 1949-02-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Edukacji,

 

Stefan Pastuszewski
Stefan Pastuszewski

urodzony: 1949-08-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Edukacji,

  • Rewizyjna.

 

Rafał Piasecki
Rafał Piasecki

urodzony: 1984-07-02
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą.

 

Tomasz Rega
Tomasz Rega

urodzony: 1975-06-24
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście
klub radnych: Prawo i Sprawiedliwość

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Bernadeta Różańska-Majchrzak
Bernadeta Różańska-Majchrzak

urodzony: 1950-09-18
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Przewodnicząca Komisji,

  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta,

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna,

  • Rodziny i Polityki Społecznej.

 

Elżbieta Rusielewicz (wygaśnięcie mandatu – 30.04.2014r.)
Elżbieta Rusielewicz (wygaśnięcie mandatu – 30.04.2014r.)

urodzony: 1955-03-25
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Przewodnicząca Komisji,

  • Gospodarki Przestrzennej,

  • Kultury i Nauki.

 

Zbigniew Sobociński
Zbigniew Sobociński

urodzony: 1957-03-16
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej,

  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.

 

Jan Szopiński (wygaśnięcie mandatu – 22.12.2010 r.)
Jan Szopiński (wygaśnięcie mandatu – 22.12.2010 r.)

urodzony: 1957-08-01
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Jachcice, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Edukacji,

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna.

 

Michał Sztybel
Michał Sztybel

urodzony: 1985-08-12
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Przewodniczący Komisji,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

 

Bogna Wojciechowska - Blachowska
Bogna Wojciechowska - Blachowska

urodzony: 1959-08-16
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Kultury i Nauki,

  • Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska.

 

Lech Zagłoba-Zygler
Lech Zagłoba-Zygler

urodzony: 1950-06-23
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Przewodniczący Komisji,

  • Edukacji,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 

Ryszard Zawiszewski (objęcie mandatu – 31.10.2012 r.)
Ryszard Zawiszewski (objęcie mandatu – 31.10.2012 r.)

urodzony: 1941-01-24
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo
klub radnych: Sojusz Lewicy Demokratycznej

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Rodziny i Polityki Społecznej.
 

Maciej Zegarski
Maciej Zegarski

urodzony: 1982-02-12
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich
klub radnych: Platforma Obywatelska

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości i Rozwoju Miasta - Przewodniczący Komisji,

  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.

 


Pokaż metkę

Informację wytworzył: Wojciech Paczkowski, Dyrektor Biura Rady Miasta
Podmiot publikujący: Biuro Obsługi Mediów i Komunikacji Społecznej
Opublikował: Agnieszka Pietrzak
Zatwierdził: Dyrektor Biura

Data wytworzenia: 2010-11-24
Data publikacji: 2010-12-14
Data odpublikowania: bez terminu
Data ostatniej zmiany: 2014-06-27

Liczba zmian: 118
Liczba odsłon: 44269

powrót | wyślij link do tej strony
Na skróty
Zamówienia publiczne
Praca
Finanse
Kontrole
Zamierzenia władz
Organizacje pozarządowe
Prawo
Pomoc
Poradnik interesanta