Herb Miasta Bydgoszcz
wyszukiwarka

informacje
Urząd Miasta Bydgoszczy
ul. Jezuicka 1,
85-102 Bydgoszcz
tel.  52 58 58 913
fax. 52 58 58 623
www.bydgoszcz.pl
urzad@um.bydgoszcz.pl

NIP Miasta Bydgoszczy:
953-10-11-863
REGON Miasta Bydgoszczy: 
092351297
PKD:  8411Z

godziny otwarcia:
poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 18:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 14:00

 


bezpłatna Infolinia
 800-800-404

Otwarty Urząd
LOGOInformacje dla osób niepełnosprawnych

ABC bezpieczeństwa
Bydgoski Trójkąt BezpieczeństwaBydgoski Trójkąt Bezpieczeństwa

Wykaz zgromadzeń
ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie zwykłym

ikona rejestr zgromadzeńzgłoszonych
w trybie uproszczonym

informacja turystyczna
itBydgoskie Centrum
Informacji

Skład Rady Miasta


Felicja Gwincińska

Przewodniczący Rady Miasta

Felicja Gwincińska

ul. Jezuicka 1, pok. 208 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342 , 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Kultury i Nauki,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Elżbieta Krzyżanowska

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Elżbieta Krzyżanowska

ul. Jezuicka 1, pok. 207 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Kultury i Nauki,
  • Edukacji,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Roman Jasiakiewicz

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Roman Jasiakiewicz

ul. Jezuicka 1, pok. 207 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,
  • Integracji Europejskiej.
 

Wiesław Olszewski

Wiceprzewodniczący Rady Miasta

Wiesław Olszewski

ul. Jezuicka 1, pok. 207 85-102 Bydgoszcz
tel: 052 5858 348, 052 5858 342, 052 5858 115 fax
email: brm@um.bydgoszcz.pl

Zasiada w Komisjach:
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,
  • Polityki Zdrowotnej,
  • Integracji Europejskiej.
 

Radni Rady Miasta


Maciej Archaniołowicz
Maciej Archaniołowicz

urodzony: 1979-10-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Kultury i Nauki,
  • Integracji Europejskiej,
  • Polityki Zdrowotnej.
 

Karol Będkowski
Karol Będkowski

urodzony: 1978-09-20
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Przewodniczący Komisji,
  • Edukacji,
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjnej,
  • Rodziny i Polityki Społecznej.
 

Hanna Bogucka
Hanna Bogucka

urodzony: 1961-01-03
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Przewodnicząca Komisji,
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,
  • Edukacji.
 

Jacek Bukowski
Jacek Bukowski

urodzony: 1970-10-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Budżetu i Polityki Finansowej,
  • Gospodarki Przestrzennej.
 

Krzysztof Chabowski (objęcie mandatu – 26.10.2005 r.)
Krzysztof Chabowski (objęcie mandatu – 26.10.2005 r.)

urodzony: 1956-11-08
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Integracji Europejskiej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Kazimierz Drozd
Kazimierz Drozd

urodzony: 1953-02-23
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Przewodniczący Komisji,
  • Rewizyjnej.
 

Bogdan Dzakanowski
Bogdan Dzakanowski

urodzony: 1963-04-10
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Budżetu i Polityki Finansowej,
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
  • Integracji Europejskiej.
 

Józef Eliasz
Józef Eliasz

urodzony: 1954-01-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Edmund Gabrych
Edmund Gabrych

urodzony: 1949-11-07
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego - Przewodniczący Komisji,
  • Rewizyjnej.
 

Grzegorz Gaca
Grzegorz Gaca

urodzony: 1952-06-02
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta - Przewodniczący Komisji,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Jan Gaul
Jan Gaul

urodzony: 1954-12-19
wykształcenie: zawodowe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Edukacji,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjnej.
 

Marek Gralik
Marek Gralik

urodzony: 1959-01-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Rodziny i Polityki Społecznej.
 

Stanisław Grodzicki
Stanisław Grodzicki

urodzony: 1965-08-04
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjnej - Przewodniczący Komisji,
  • Gospodarki Przestrzennej,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Felicja Gwincińska
Felicja Gwincińska

urodzony: 1939-02-12
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Roman Jasiakiewicz
Roman Jasiakiewicz

urodzony: 1951-03-31
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,
  • Integracji Europejskiej.
 

Piotr Król
Piotr Król

urodzony: 1974-06-26
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,
  • Integracji Europejskiej.
 

Michał Krzemkowski
Michał Krzemkowski

urodzony: 1972-05-04
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Kultury i Nauki,
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
  • Rewizyjnej.
 

Mirosław Krzemkowski (objęcie mandatu – 26.10.2005 r.)
Mirosław Krzemkowski (objęcie mandatu – 26.10.2005 r.)

urodzony: 1965-11-09
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Integracji Europejskiej.
 

Elżbieta Krzyżanowska
Elżbieta Krzyżanowska

urodzony: 1954-02-03
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki,
  • Edukacji,
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki.
 

Tomasz Latos (wygaśnięcie mandatu – 12.10.2005 r.)
Tomasz Latos (wygaśnięcie mandatu – 12.10.2005 r.)

urodzony: 1964-03-08
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej – Przewodniczący Komisji,

  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki,

  • Samorządności i Statutowo – Organizacyjna.

 

Lech Lewandowski
Lech Lewandowski

urodzony: 1950-11-03
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Kultury i Nauki - Przewodniczący Komisji,
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
  • Rodziny i Polityki Społecznej.
 

Ewa Łapińska
Ewa Łapińska

urodzony: 1951-04-08
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Rodziny i Polityki Społecznej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,
  • Edukacji.
 

Anna Mackiewicz
Anna Mackiewicz

urodzony: 1963-09-17
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Edukacji - Przewodnicząca Komisji,
  • Budżetu i Polityki Finansowej,
  • Polityki Zdrowotnej.
 

Harald Matuszewski
Harald Matuszewski

urodzony: 1942-05-30
wykształcenie: średnie
okręg wyborczy: Nr 2 - Bartodzieje, Leśne, Bielawy, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek-Brdyujście

Zasiada w Komisjach
  • Rewizyjnej - Przewodniczący Komisji,
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego,
  • Rodziny i Polityki Społecznej.
 

Sławomir Młodzikowski
Sławomir Młodzikowski

urodzony: 1976-04-22
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Samorządności i Statutowo-Organizacyjnej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,
  • Budżetu i Polityki Finansowej,
  • Edukacji,
  • Rodziny i Polityki Społecznej.
 

Wojciech Nowacki
Wojciech Nowacki

urodzony: 1958-02-14
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 4 - Błonie, Górzyskowo, Szwederowo

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Przewodniczący Komisji,
  • Gospodarki Przestrzennej,
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska,
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego.
 

Wiesław Olszewski
Wiesław Olszewski

urodzony: 1948-05-21
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,
  • Polityki Zdrowotnej,
  • Integracji Europejskiej.
 

Paweł Olszewski (wygaśnięcie mandatu – 12.10.2005 r.)
Paweł Olszewski (wygaśnięcie mandatu – 12.10.2005 r.)

urodzony: 1979-12-11
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Budżetu i Polityki Finansowej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Integracji Europejskiej.

 

Stefan Pastuszewski (objęcie mandatu – 26.10.2005 r.)
Stefan Pastuszewski (objęcie mandatu – 26.10.2005 r.)

urodzony: 1949-08-19
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Polityki Zdrowotnej,
  • Kultury i Nauki,
  • Przedsiębiorczości, Rozwoju i Promocji Miasta,
  • Rewizyjnej.
 

Zbysław Patyk
Zbysław Patyk

urodzony: 1943-05-28
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska - Przewodniczący Komisji,
  • Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego,
  • Rewizyjnej.
 

Tomasz Rega
Tomasz Rega

urodzony: 1975-06-24
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 5 - Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Wzgórze Wolności, Glinki-Rupienica

Zasiada w Komisjach
  • Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki - Zastępca Przewodniczącego,  
  • Gospodarki Przestrzennej.
 

Michał Sawka
Michał Sawka

urodzony: 1955-11-16
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 6 - Wyżyny, Kapuściska, Zimne Wody-Czersko Polskie, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś

Zasiada w Komisjach
  • Integracji Europejskiej - Przewodniczący Komisji,
  • Gospodarki Przestrzennej.
 

Grzegorz Schreiber
Grzegorz Schreiber

urodzony: 1961-02-14
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 3 - Nowy Fordon, Stary Fordon, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich

Zasiada w Komisjach
  • Gospodarki Przestrzennej - Przewodniczący Komisji,
  • Integracji Europejskiej.
 

Kosma Złotowski (wygaśnięcie mandatu – 12.10.2005 r.)
Kosma Złotowski (wygaśnięcie mandatu – 12.10.2005 r.)

urodzony: 1964-01-14
wykształcenie: wyższe
okręg wyborczy: Nr 1 - Okole, Osowa Góra, Miedzyń-Prądy, Wilczak-Jary, Czyżkówko, Jachcice, Piaski, Flisy, Smukała-Opławiec-Janowo

Zasiada w Komisjach
  • Integracji Europejskiej - Zastępca Przewodniczącego Komisji,

  • Budżetu i Polityki Finansowej,

  • Gospodarki Przestrzennej.

 


Pokaż metkę

Informację wytworzył: Wojciech Paczkowski, Dyrektor Biura Rady Miasta
Podmiot publikujący: Biuro Rady Miasta
Opublikował: Jarosław Kwiatkowski
Zatwierdził: Dyrektor Biura Rady Miasta

Data wytworzenia: 2007-04-10
Data publikacji: 2007-04-10
Data odpublikowania: bez terminu
Data ostatniej zmiany: 2012-12-18

Liczba zmian: 16
Liczba odsłon: 22541

powrót | wyślij link do tej strony
Na skróty
Zamówienia publiczne
Praca
Finanse
Kontrole
Zamierzenia władz
Organizacje pozarządowe
Prawo
Pomoc
Poradnik interesanta